Wszystkie apartamenty w inwestycji Bagry Park objęte są obowiązkową ofertą wykończenia. Dla
Klientów nabywających tego typu lokale została przygotowana pakietowa oferta wykończenia wnętrz. Do każdego z
apartamentów przypisany jest jeden z siedmiu pakietów wykończenia. Każdy z nich charakteryzuje się połączeniem
nowoczesnych trendów z nieskazitelną klasyką. Usługa wykończenia to nie tylko projekt i materiały, ale także
nadzór nad poszczególnymi etapami wykończenia. Nad realizacją czuwają profesjonaliści, którzy dbają o
logistykę, montaż oraz dopracowanie wszystkich detali w apartamencie inwestycyjnym.
Klienci mają do wyboru apartamenty wykończone w jednym z siedmiu pakietów: Agat, Ametyst, Bursztyn, Kwarc, Opal, Szafir i Topaz.
Nasi projektanci pracowali nad poszczególnymi autorskimi koncepcjami wykończenia, a ich priorytetem było
stworzenie aranżacji, które będą komfortowe w codziennym użytkowaniu, jak również podczas krótszych pobytów w apartamencie.  

Opcja wykończenia pakietowego obejmuje:
• Konsultacje z Pracownikiem Działu Wykończeń Mieszkań
• Ułożenie podłóg – paneli podłogowych i gresów
• Zamontowane drzwi wewnętrznych
• Malowanie ścian
• Projekt wraz z wizualizacją łazienki
• Kompleksowe wykończenie łazienki wraz z montażem
ceramiki łazienkowej, armatury, lustra i oświetlenia


Wszystkie materiały są dostępne do zapoznania się w Działach Wykończeń Mieszkań.
Szczegółowy regulamin jest dostępny w Biurze Sprzedaży Mieszkań.

Pakiet Agat łączy w sobie skandynawską klasykę, prostotę i piękną geometrię. Uniwersalne wykończenie daje nieograniczoną możliwość aranżacji lokalu przy pomocy ciekawych dodatków. Na podłogę zostały wybrane gresy w kolorze szarym oraz jasne, klasyczne panele. Dopełnienie podłogi będą stanowić białe, proste, nowoczesne drzwi. Łazienka to białe i szare płytki ceramiczne lub gresowe, z ciekawym geometrycznym dekorem.

PakietBursztyn

Pakiet Bursztyn jest ciepłym, klasycznym połączeniem bieli, szarości i drewna. Idealnych dla lubiących brązy, ale także przytulne, stonowane i uniwersalne wnętrza. Na podłodze ułożone zostaną szare gresy i panele w ciepłym kolorze dębu. Łazienka stanie się pomieszczeniem funkcjonalnym i eleganckim gdzie połączone zostaną przede wszystkim płytki białe i drewnopodobne. Drzwi wewnętrzne zostaną kolorystycznie dopasowane do koloru paneli drewnianych.

Pakiet jak sam kamień jest prosty, surowy i niemal transparenty. Przeznaczony w szczególności dla lubiących surowe, chłodne, ale również nowoczesne wnętrza. W tej opcji zostały wybrane proste, nowoczesne białe drzwi, na podłogę jasne gresy i jasne panele podłogowe. Łazienka natomiast będzie połączeniem delikatnej imitacji jasnego betonu.

Pakiet Opal to baza dla pięknego lokalu w stylu glamour. Ciepły, klasyczny ale niebanalny. Odpowiedni dla tych, którzy dostrzegają subtelne detale, idealnie wpasowuje się w najnowsze trendy wnętrzarskie. W lokalach w pakiecie opal zostaną zamontowane piękne, klasyczne, białe drzwi. Na podłodze ułożone zostaną jasne, delikatne gresy i ciepłe, eleganckie panele podłogowe. Łazienka natomiast zostanie wykończona w eleganckiej kolekcji imitującej płytki kamienne.

PakietSzafir

Pakiet Szafir przeznaczony jest w szczególności dla Klientów ceniących nowoczesne wzornictwo. W takim wnętrzu możemy odnaleźć piękne połączenie szarości, bieli i ciepłego drewna. Łazienka połączy w sobie najnowsze, odważne trendy, jak na przykład wyraziste płytki dekorowe, imitację drewna czy biel. W pozostałych częściach lokalu zostaną ułożone ciemne gresy oraz klasyczne dębowe panele podłogowe. Dopełnienie będą stanowić białe, nowoczesne drzwi.

PakietAmetyst

Eleganckie i jasne barwy pakietu Ametyst stanowią idealną propozycję dla ceniących sobie harmonijne wnętrza. W łazience złamana biel i jasne szarości zestawione z niebanalnym dekorem, tworzą ponadczasowy wystrój. Jasne panele w zestawieniu z delikatnie przecieranym gresem stanowią bazę pod wyszukane i piękne wnętrze. Całość dopełniają białe drzwi w stylu klasycznym.

Pakiet Topaz to przedstawienie klasycznego wzornictwa w nowoczesnym i chłodnym wydaniu. Wykorzystane rozwiązania ujmują prostotą form - imitujące naturalny kamień płytki, stonowane panele i proste, gładkie drzwi w kolorze białym tworzą surowe, jasne wnętrze. To idealna opcja dla tych, którzy szukają eleganckiego minimalizmu.