Wszystkie mikroapartamenty w inwestycji Nowy Targówek objęte są obowiązkową ofertą wykończenia.
Każdy z apartamentów jest wykończony w jednym z pięciu pakietów kolorystycznych, łączących
nowoczesne trendy z nieskazitelną klasyką. 
Klienci mają do wyboru apartamenty wykończone w jednym z pięciu pakietów:
Agat, Bursztyn, Kwarc, Opal, Szafir. Nasi projektanci pracowali nad poszczególnymi
autorskimi koncepcjami wykończenia, a ich priorytetem było stworzenie aranżacji, które
będą komfortowe w codziennym użytkowaniu, jak również podczas krótszych pobytów w lokalu.

Opcja wykończenia pakietowego obejmuje:
• Konsultacje z Pracownikiem Działu Wykończeń Mieszkań
• Ułożenie podłóg – paneli podłogowych i gresów
• Zamontowane drzwi wewnętrznych
• Malowanie ścian
• Projekt wraz z wizualizacją łazienki
• Kompleksowe wykończenie łazienki wraz z montażem
ceramiki łazienkowej, armatury, lustra i oświetlenia

Wszystkie materiały są dostępne do zapoznania się w Działach Wykończeń Mieszkań.
Szczegółowy regulamin jest dostępny w Biurze Sprzedaży Mieszkań.

Pakiet Agat łączy w sobie skandynawską klasykę, prostotę i piękną geometrię. Uniwersalne wykończenie daje nieograniczoną możliwość aranżacji lokalu przy pomocy ciekawych dodatków. Na podłogę zostały wybrane gresy w kolorze szarym oraz jasne, klasyczne panele. Dopełnienie podłogi będą stanowić białe, proste, nowoczesne drzwi. Łazienka to białe i szare płytki ceramiczne lub gresowe, z ciekawym geometrycznym dekorem.

PakietBursztyn

Pakiet Bursztyn jest ciepłym, klasycznym połączeniem bieli, szarości i drewna. Idealnych dla lubiących brązy, ale także przytulne, stonowane i uniwersalne wnętrza. Na podłodze ułożone zostaną szare gresy i panele w ciepłym kolorze dębu. Łazienka stanie się pomieszczeniem funkcjonalnym i eleganckim gdzie połączone zostaną przede wszystkim płytki białe i drewnopodobne. Drzwi wewnętrzne zostaną kolorystycznie dopasowane do koloru paneli drewnianych.

Pakiet jak sam kamień jest prosty, surowy i niemal transparenty. Przeznaczony w szczególności dla lubiących surowe, chłodne, ale również nowoczesne wnętrza. W tej opcji zostały wybrane proste, nowoczesne białe drzwi, na podłogę jasne gresy i jasne panele podłogowe. Łazienka natomiast będzie połączeniem delikatnej imitacji jasnego betonu.

Pakiet Opal to baza dla pięknego lokalu w stylu glamour. Ciepły, klasyczny ale niebanalny. Odpowiedni dla tych, którzy dostrzegają subtelne detale, idealnie wpasowuje się w najnowsze trendy wnętrzarskie. W lokalach w pakiecie opal zostaną zamontowane piękne, klasyczne, białe drzwi. Na podłodze ułożone zostaną jasne, delikatne gresy i ciepłe, eleganckie panele podłogowe. Łazienka natomiast zostanie wykończona w eleganckiej kolekcji imitującej płytki kamienne.

PakietSzafir

Pakiet Szafir przeznaczony jest w szczególności dla Klientów ceniących nowoczesne wzornictwo. W takim wnętrzu możemy odnaleźć piękne połączenie szarości, bieli i ciepłego drewna. Łazienka połączy w sobie najnowsze, odważne trendy, jak na przykład wyraziste płytki dekorowe, imitację drewna czy biel. W pozostałych częściach lokalu zostaną ułożone ciemne gresy oraz klasyczne dębowe panele podłogowe. Dopełnienie będą stanowić białe, nowoczesne drzwi.