Program wykończeń stworzony dla Klientów ATAL S.A.

Przygotowana przez nas oferta umożliwia dostarczenie wygodnego i kompleksowego rozwiązania, które pozwoli zaoszczędzić Państwu czas i pieniądze.
Do wyboru oferujemy jeden z trzech standardów, które obejmują:

  1. konsultacje ze Specjalistą ds. Wykończeń Mieszkań i pomoc przy dobraniu materiałów wykończeniowych;
  2. projekt wraz z wizualizacjami łazienek;
  3. montaż drzwi rozwieranych i ościeżnic;
  1. montaż podłóg (panele/deski/gresy);
  2. malowanie ścian i sufitów;
  3. montaż płytek, ceramiki i armatury łazienkowej wraz z oświetleniem i lustrem;

 
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, stworzyliśmy program wykończeń mieszkań ATAL Design.
Kupując mieszkanie w ATAL S.A. dokonują Państwo decyzji czy lokal ma zostać wykończony czy oddany w stanie deweloperskim. 

Decydując się na opcję wykończenia w programie ATAL Design mają Państwo do wyboru jeden z trzech standardów – standard, standard plus lub VIP. Różnią się one przede wszystkim rodzajem dostępnych materiałów i sprzętów, jednak każdy z nich zapewni szybkie i bezproblemowe wprowadzenie się do gotowego mieszkania. Specjaliści ATAL S.A. na swoje barki biorą: obsługę logistyczną, transportową, projektową i montażową. 

 

 
Szczegóły dotyczące poszczególnych standardów wykończenia można znaleźć poniżej.
Regulamin wykończenia mieszkań w ofercie ATAL Design jest dostępny we wszystkich Biurach Sprzedaży Mieszkań.

WykończenieStandard

Wybierając wykończenie w wersji podstawowej – standard -  mają Państwo do dyspozycji szeroki wachlarz materiałów wykończeniowych zarówno pod względem kolorów, wzorów jak i parametrów jakości. Oferujemy panele podłogowe o klasie ścieralności min. AC4 i AC5, a do pomieszczeń takich jak przedpokój i kuchnia – proponujemy gres podłogowy. W ofercie standard mogą Państwo wybierać spośród wielu modeli i kolorów drzwi. Przy wykończeniu łazienki do dyspozycji mają Państwo różnorodne kolekcje łazienkowe, wraz z katalogiem elementów wyposażenia, takich jak: baterie, wanny, umywalki czy kabiny prysznicowe.

WykończenieStandard Plus

W ofercie standard plus znajdą Państwo poszerzoną względem pakietu standard liczbę kolekcji płytek łazienkowych, a także dodatkowe elementy ich wyposażenia. Pakiet zawiera panele wiodących i renomowanych firm, o klasie ścieralności min. AC5 i AC6. Standard plus jest rozszerzony ponadto o dodatkowe kolekcje i kolory gresów podłogowych. W ofercie znajduje się także szersza paleta modeli i kolorów drzwi.

WykończenieVIP

Standard VIP został stworzony z myślą o naszych najbardziej wymagających Klientach. Pakiet ten ma najszerszą ofertę płytek oraz wyposażenia łazienki. Mając na uwadze potrzeby naszych Klientów, przygotowaliśmy w tym standardzie najbogatszy katalog modeli i kolorów drzwi, desek podłogowych i gresów.

Serdecznie zapraszamy do oglądania naszych mieszkań pokazowych.

Dokładamy wszelkich starań, aby program ATAL Design był korzystny cenowo,
a wykorzystywane materiały spełniały oczekiwania pod względem jakości.

 

Wszystkie elementy wykończeniowe oraz nazwy ich producentów można poznać tutaj.